Про школу

Ольга

Керівник школи, методист, викладач.

Спеціальність: філологія (англійська мова та література, німецька мова)
Сертифікати: IELTS (band 8), CELTA.

Вже більше 12 років я успішно і з задоволенням викладаю англійську і можу навчити будь-кого!

6 років тому я приїхала в Київ і відкрила маленьку школу, в якій і викладанням, і адмініструванням займалася одна.
Зараз у нас навчається понад 200 студентів і працюють 7 викладачів. Від багатьох студентів, хто колись навчався у нас, до сих пір отримую вдячні відгуки.

Але одна річ залишилася незмінною з моменту відкриття: я намагаюся почути і допомогти кожному, хто переступає поріг школи – від простої людської участі до кваліфікованих послуг в нашій сфері! І це неможливо не помітити. Адже це одна з тих речей, що робить мене неймовірно щасливою – робити те, що любиш і, приходячи додому, знати, що зробила все, що могла.

Приходьте і переконайтеся самі ❤️

Наші вчителі

Тетяна

Освіта: Київський Славістичний Університет
Спеціальність: філологія (англійська мова та література)
Сертифікати:
FCE (Cambridge English: First, B2)
TKT (Teaching Knowledge Test, modules: 1, 2)
Cambridge Education Center (C1)

Бажання знати досконало універсальну мову – мандрувати, читати книжки в оригіналі, дивитися фільми без перекладу – ось те, що було моїми чинниками і мотиваторами на початку вивчення англійської. Згодом більше – підтвердити ці знання на міжнародному рівні, опанувати різні методики викладання і нарешті (сьогодні) – ділитися цим досвідом і знаннями і відчувати гордість вже за успіхи своїх студентів.

Наталія

Освіта: Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка
Спеціальність: вчитель історії, англійської мови та літератури

Працюючи на американську компанію Royal Caribbean Group/Celebrity Cruises 5 років (де офіційна мова – англійська) відвідала біля 50 країн по всьому світу від Аляски до Сингапура, від Карибських островів до Європи. В більшості країн можна спілкуватися з усіма англійською мовою.
Також вивчаю іспанську, хочу відвідати Латинську Америку, ця мова, як і англійська, стає все популярнішою серед населення світу
Я хочу, щоб діти, студенти і дорослі вивчали англійську – для себе, для навчання або роботи, для подорожей, тому що це – завжди величезний плюс….адже це так круто, коли ви спілкуєтеся не однією мовою, а кількома!

Марина

Марина

Спеціальність: англійська мова та переклад
Сертифікати: TESOL

3 роки вивчала американську культуру у штаті Вірджинія ( Америка). Працюю з дорослими та дітьми.
Полюбляю дізнаватися про інші культури, слухати різноманітну музику, відпочивати з друзями і спілкуватися з новими людьми.

Олеся

Олеся

Досвідчений викладач англійської мови і практикуючий перекладач.
Англійською розмовляють 20% населення в світі, 90% інформації в інтернеті зберігається англійською. Використання англійської мови розширює межі і свідомість, дозволяє вийти за рамки наших звичних можливостей.
Не відкладайте ваші мрії на завтра, вчіть англійську вже сьогодні. Вона вам обов’язково стане в нагоді!

Ольга

Ольга

Адміністратор

Hello! Мене звати Оля. Я – адміністратор нашої чудової школи, людина, з якою Ви найчастіше розмовляєте по телефону, і яку першою побачите, коли прийдете до нас на навчання. Завжди рада допомогти вирішити ваші питання. Welcome!