Про школу

Ольга

Керівник школи, методист, викладач.

Спеціальність: філологія (англійська мова та література, німецька мова)
Сертифікати: IELTS (band 8), CELTA.

Вже більше 12 років я успішно і з задоволенням викладаю англійську і можу навчити будь-кого!

6 років тому я приїхала в Київ і відкрила маленьку школу, в якій і викладанням, і адмініструванням займалася одна.
Зараз у нас навчається понад 200 студентів і працюють 7 викладачів. Від багатьох студентів, хто колись навчався у нас, до сих пір отримую вдячні відгуки.

Але одна річ залишилася незмінною з моменту відкриття: я намагаюся почути і допомогти кожному, хто переступає поріг школи – від простої людської участі до кваліфікованих послуг в нашій сфері! І це неможливо не помітити. Адже це одна з тих речей, що робить мене неймовірно щасливою – робити те, що любиш і, приходячи додому, знати, що зробила все, що могла.

Приходьте і переконайтеся самі ❤️

Наші вчителі

Тетяна

Освіта: Київський Славістичний Університет
Спеціальність: філологія (англійська мова та література)
Сертифікати:
FCE (Cambridge English: First, B2)
TKT (Teaching Knowledge Test, modules: 1, 2)
Cambridge Education Center (C1)

Бажання знати досконало універсальну мову – мандрувати, читати книжки в оригіналі, дивитися фільми без перекладу – ось те, що було моїми чинниками і мотиваторами на початку вивчення англійської. Згодом більше – підтвердити ці знання на міжнародному рівні, опанувати різні методики викладання і нарешті (сьогодні) – ділитися цим досвідом і знаннями і відчувати гордість вже за успіхи своїх студентів.

Наталія

Освіта: Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка
Спеціальність: вчитель історії, англійської мови та літератури

Працюючи на американську компанію Royal Caribbean Group/Celebrity Cruises 5 років (де офіційна мова – англійська) відвідала біля 50 країн по всьому світу від Аляски до Сингапура, від Карибських островів до Європи. В більшості країн можна спілкуватися з усіма англійською мовою.
Також вивчаю іспанську, хочу відвідати Латинську Америку, ця мова, як і англійська, стає все популярнішою серед населення світу
Я хочу, щоб діти, студенти і дорослі вивчали англійську – для себе, для навчання або роботи, для подорожей, тому що це – завжди величезний плюс….адже це так круто, коли ви спілкуєтеся не однією мовою, а кількома!

Марина

Марина

Спеціальність: англійська мова та переклад
Сертифікати: TESOL

3 роки вивчала американську культуру у штаті Вірджинія ( Америка). Працюю з дорослими та дітьми.
Полюбляю дізнаватися про інші культури, слухати різноманітну музику, відпочивати з друзями і спілкуватися з новими людьми.

Олеся

Олеся

Освіта: Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов
Спеціальність: перекладач (англійська та німецька мови), викладач (англійська мова та література)
Сертифікати: TESOL/TEFL
Підвищення кваліфікації: English for Primary School Teachers, Cambridge Assessment Викладач англійської мови і практикуючий перекладач.

Працювала усним та письмовим перекладачем в українських та іноземних компаніях (Малайзія, Франція, Литва).
Для мене викладання англійської – це бажання поділитися знаннями та досвідом, відкрити новий світ для тих, хто бажає розвиватися та вийти за рамки своїх звичайних можливостей.
Не відкладайте ваші мрії на завтра, вчіть англійську. Вона вам обов’язково стане в нагоді!

Ольга

Ольга

Адміністратор

Hello! Мене звати Оля. Я – адміністратор нашої чудової школи, людина, з якою Ви найчастіше розмовляєте по телефону, і яку першою побачите, коли прийдете до нас на навчання. Завжди рада допомогти вирішити ваші питання. Welcome!