Курси

Англійська для дітей

Наші маленькі групи та молоді енергійні викладачі точно можуть змінити ставлення дітей до англійської мови і навчання в цілому – адже так цікаво дізнатися про те, як живуть вчені на Алясці, якими екстремальними шляхами дістаються діти до школи в різних країнах, скільки пар джинсів у звичайного американця – звісно, все це англійською!
Відео, інтерактивні завдання, творчість – все це супроводжує ґрунтовне вивчення основ іноземної мови, а в колі друзів розвиватися ще приємніше!

General English

Загальний курс для дорослих охоплює один рівень згідно Загальноєвропейської системи рівнів володіння мовою CEFR і триває навчальний рік (з вересня до кінця травня). Заняття відбуваються два рази на тиждень по 60 хвилин – такий розклад гармонійно впишеться до Вашого життя.
На заняттях ми завжди багато говоримо – навіть на початкових рівнях – це мотивує, адже поряд з усвідомленням базових правил (які Ви багато разів чули, але можливо не до кінця зрозуміли) Ви будете бачити, як крок за кроком зменшується мовний бар’єр, і Ви все вільніше розмовляєте!

Бізнес Англійська

Курс англійської мови для роботи адаптується під Ваші потреби, щоб значно розширити словниковий запас саме для Вашої сфери, навчити особливостям професійного спілкування у письмовому та усному вигляді, а також нюансам співпраці з англомовними країнами.

Підготовка до IELTS

IELTS – міжнародна система тестування англійської мови, результати якої визнаються для вступу в школи, коледжі й виші Великої Британії, Канади, Австралії, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР, США та інших країн, де викладають англійською мовою, а також необхідні для тих, хто бажає іммігрувати до Канади, Австралії, Нової Зеландії чи Великої Британії за системою професійної міграції. Отримати високий бал – завдання не з простих, але за допомогою наших занять рівень англійської, а також шанси на успішне складання іспиту значно виростуть.

Підготовка до ЗНО

ЗНО – це важливий крок на етапі закінчення школи і вступу до ВНЗ, і від його результату може залежати твій шлях до омріяної професії. Ми не тільки підтягнемо твій рівень англійської, але й навчимо найголовніших стратегій складання іспиту, які, доречі, стануть в нагоді також і для складання міжнародних екзаменів (IELTS, FCE, i т. ін.)

Корпоративна Англійська

Бажаєте підвищити рівень англійської у своїх співробітників? За допомогою наших досвідчених вчителів Ви зможете об’єднати команду у прагненні розвиватися разом! По-перше, це економить час – працівники не відволікаються на дорогу; по-друге, це – чудовий тімбілдінг, вони будуть набагато краще знати про обов’язки і інтереси один одного, а значить – досягати кращого результату! Ми використовуємо найновіші і найцікавіші матеріали, наші студенти завжди із задоволенням відвідують заняття.

Інтенсивний Курс

Інтенсивний курс англійської мови підійде для тих, кому треба в короткий термін перейти на наступний рівень володіння мовою, підготуватися до співбесіди на нову роботу, хто має достатньо вільного часу і готовий займатися частіше.

Speaking Club

Speaking Club з носіями мови проходить по суботах і є як чудовим бонусом до регулярних занять в групі, так і просто відмінною практикою для бажаючих подолати мовний бар’єр. Заняття проходять без звичних матеріалів, і 100% часу займає спілкування!